O firmie
okna plastikowe Łódź

 

Historia firmy

meble na wymiar
Nasza firma sponsoruję drużynę klubu GKS Chociw
Jesteśmy firmą budowlaną działającą na rynku stolarki okiennej oraz drzwiowej od 2004 roku, osiągając w tej dziedzinie coraz większe sukcesy. 9-letnie doświadczenie w branży, którym możemy się pochwalić pozwoliło nam poznać Państwa potrzeby i oczekiwania, a następnie wyjść im naprzeciw. Proponujemy Państwu zarówno nowoczesne jak i sprawdzone rozwiązania, które dopasowujemy do Państwa indywidualnych wymagań.

Zapewniamy szybką i fachową realizację każdego zamówienia oraz profesjonalne doradztwo techniczne.

Misja

Odpowiednio dobrana wykwalifikowana kadra zarówno pracowników biurowych, kadra kierownicza z uprawnieniami konstrukcyjno-budowlanymi, a także brygadzistów i wykwalifikowanych pracowników budowlanych oraz montażystów pozwala nam zapewnić Państwu kompleksową obsługę począwszy od bezpłatnego doradztwa, poprzez pomiar i wycenę, skończywszy na transporcie i montażu wykonanym przez naszych montażystów.

Zapraszamy do naszego salonu sprzedaży w Łodzi przy ul. Tuszyńskiej 20
(róg ul. Wójtowskiej), gdzie można zobaczyć ekspozycję okien PCV i drewnianych, drzwi zewnętrznych i wewnętrznych, rolet zewnętrznych, roletek materiałowych i żaluzji.

Odpowiednio przeszkoleni handlowcy pomogą Państwu wybrać produkt spełniający oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.
Celem naszej firmy jest sprostać wymaganiom Naszych Klientów i osiągnąć pełne ich zadowolenie z wykonanej usługi.